10+
Patirtis gerinanti miego kokybę
Gaminame čiužinius Vilniuje jau 10+ metų
Asmeniškai gaminau čiužinius, sprendžiau nestandartinių lovų iššūkius ir įvairius negalavimus (pradedant stuburo patologijas) baigiant didžiuliais viršvoriais arba svorio stoka.

 

Aš asmeniškai domiuosi sveikatinimu, psichosomatika ir anatomija. Dėl to įgijus žinių apie medžiagas, jų sąveikas, atsiradusi gamybinė patirtis ir apjungta su seminaruose, mokymuose, specializuotoje literatūroje ir bendraujant su medikais (fizioterapeutais, kineziterapeutais, osteopatais, sporto treneriais, šeimos gydytojais) gimė perzonalizuoto čiužinio parinkimo konceptas.

Tokio čiužinio parinkimo Lietuvoje, mano žiniomis, dar nėra. Ir tai nėra koks marketinginis triukas. Asmeniškai per paskutinius 6 metus ištestavau ir tebetestuoju čiužinių variacijas- tiksliau medžiagų sąveikas (per savo patirtį stebiu kaip keičiasi įpročiai ir kokią įtaką daro laikysenai), taip pat ir bendrauju su klientais kurie įprastais dėkoja už įveiktus nemalonius simptomus.

 

Personalizuotas čiužinys gimė man būnant priekinėjė linijoje- asmeniškai aptarnaujant, bendraujant su klientais ir sprendžiant jų problemas. Tokias kaip:

  • “Ką daryti, kad ryte nebeskaudėtų nugaros?”,
  • “Koks čiužinys tinkamiausias?”,
  • “Vienas nori minkščiau, kitas kiečiau, kaip abiems turėti norimą pojūtį?”
  • “Reikia nestandartinio dydžio ir kur tokį gauti?”
  • “Reikia lovos ir čiužinio, į ką kreiptis?”

Asmeninei konsultacijai registruotis iš anksto

+37060099666

arba

99.99 proc. yra rekomenduojami spyruokliniai čiužiniai (vaikams ir suaugusiems).

70-80 proc. atvejų subrendusiems žmonėms čiužiniai su nestandartine sudėtimi, nes kūno ypatybės, linkiai, įpročiai ir negalavimai individualūs.

100 proc. rekomenduojamas lateksas čiužinio paviršiuje, vietoje porolono, kaip ir spyruoklės su kokosu čiužinio ilgalaikiam standumui.

 

O kokia sudėtis, ką rinktis, drąsiai patariu ir rekomenduodamas prisiimu atsakomybę. Visgi čiužinys ne šiaip minkštas daiktas į lovą. Tai įtakojantis kūno organų tinkamą funkcionavimą “neužlaužiant” nervinių impulsų, kurie eina per stuburą per visą kūną ir pakitimai stubure, sutrikdo “bendravimą” tarp smegenų ir organų. Dėl ko dažnai pakitusi kūno laikysena ir yra viena pagrindinių problemų priežastis, kad kūnas negeba tinkamai regeneruoti, išsigydyti.

12
metų eksperto patirtis
10
metų čiužiniui garantija
3
savaitės gamybos terminas
Nemokamas pristatymas Lietuvoje
Personalizuotas
individualiai pritaikytas
čiužinys be kompormiso

Įprastai, kad išsiaiškinti, koks labiausiai tinka čiužinys, kokia sudėtis reikalinga, klientai atsako į 10+ klausimų. Ir pagal atsakymus seka susiję patarimai, kurie ne tik apie čiužinius, o ir apie miegą ir sveikatingumą.

O jeigu poros svorių skirtumas didesnis nei 15-25 kg, jiems būtinai paskiriamos/rekomenduojamos skirtingo standumo pusės (vientisame, būtinai vartomame čiužinyje).

Personalizuotas Matrest čiužinys – parinktas ir pagamintas, reikiamo dydžio, pagal kiekvieną žmogų individualiai, kurį sukuria #MiegoAmbasadorius.

Vieši pranešimai
Drąsiai viešai dalinuosi informacija ir patirtimi, nes masinės čiužinių gamybos atstovai naudojasi žmonių žinių stoka. Tėvai, mokykloje ir dažnas medikas tokios praktikos neturi. Tad kviečiu išgirsti "praplėstą" versiją apie čiužinius ir miegą!
Pats pridedu ranką
Nestandartinėse situacijose asmeniškai įsijungiu į gamybą, net jei tai susiję su lovų konstrukcijomis, nestadartinių formų "išgavimu". Kartais pabūnu ir kurjeriu, kad klientams čiužiniai būtų pristatyti laiku 🙂
Gyvenimas be kofeino!
Ir skatinu žmones būti žvaliausiomis savęs versijomis atsisakius kofeino. Nes gyvenimas su kofeinu, šiek tiek stimuliuoja receptorius, tačiau "iškrauna" energiją, dėl ko vyksta degresas (pavartojus) ateinančias net 18 valandų!
Parinksime
Pagaminsime
Čiužinį pritaikytą TAU!

Asmeninei konsultacijai registruotis iš anksto

+37060099666

arba