Trancendentinės meditacijos mokytojas Darius Rutkys, atvirai pasidalino savo istorija. Kas nutiko gyvenime, kaip ir kodėl atrado šią meditacijos praktiką. Dėl ko buvo būtina ją atrasti ir pasidalino kaip, mes kiekvienas, galime atskleisti „savojo aš“ maksimalų potencialą. Atskleidė kokie yra du esminiai klausimai, į kuriuos žinant atsakymą, laimingas gyvenimas garantuotas. „Kas aš esu?“ ir „Kur aš einu?“. O kaip rasti atsakymus į šiuos klausimus rasite šiame pokalbyje!

Audio įrašą klausyti čia:

https://soundcloud.com/miegoambasadorius/kaip-atpazinti-gyvenimo-tiksla

Pokalbyje buvo paminėtas monsinjoras Kazimieras Vasiliauskas, Froidas, Seneka, Donald Walsh.
Maištas valstybės pokyčių laikais. Asmeninė patirtis mene, versle. Krizė ir visiškas asmeninis lūžis. Mitybos, dienos ritmo ir miego įpročių koregavimas padėjo sureguliuoti kūno svorį (jis turėjo viršsvorį). Kaip sau pripažinimas „Aš esu silpnas, Man reikia žinių/pagalbos. Aš nežinau kaip“, Darių atvedė iki tolimųjų rytų filosofijos, mokytojų ir padėjo iš gabalėlių surinkti save ir net tapti mokytoju.

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus