Ieva Užaitė surado įkvėpimą. Dalinasi savo pojūčiais ir geba motyvuoti, padėti žmonėms išspręsti vidines bėdas. Draugystė su savimi ir kitais, padėjo jai įveikti savus iššūkius ir šiame pokalbyje atvirai pasipasakoja.

Per savo patirtį išsiugdė gebėjimą padėti, savo patirtimi, pojūčiais, juos įkvepiant, taikant praktikas įveikti žmonėms savo iššūkius.

Audio pokalbio klausytis čia:

Ieva papasakojo patirtus iššūkius, kaip iš ramaus vaiko išsiugdė aktyvia ieškotoja, patyrė nuotykių; įveikė santykių krizes; būdama draugystėje su žmonėmis surado savo pašaukimą;

Saviugda ir sąmoningumas, sveika gyvensena ir jos gyvenime atsirado po stiprių išgyvenimų ir nesėkmių. Siekia būti tuo žmogumi, kuris padės sunkią akimirką pasiklydusiems savyje..

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus