Patricija Kvaselytė iš Studija Atvira dalinosi, kaip pavyko atsitiesti po depresijos, panikos atakų ir anti-depresantų. Kaip kvėpavimo ir garso vibracijos padeda sugrąžinti jausmus ir kaip išsigydyti sergantį kūną be šiuolaikinės chemijos. Moteris kuri sugebėjo dominuojančią vyrišką energiją pakeisti į moterišką, o įgytos patirties ir veiksmingų praktikų dėka padeda žmonėms, suvokti save bei įveikti negandas.

Audio įrašo klausytis čia:

Soundcould: https://soundcloud.com/miegoambasadorius/kaip-islaisvinti-ir-atskleisti-moteriskuma/

https://soundcloud.com/miegoambasadorius/kaip-islaisvinti-ir-atskleisti-moteriskuma/
  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus