Paulius Paulauskas mitybos specialistas iš Inovatyvi Mityba dalinosi savo iššūkiais, kurie vedė į depresiją, nerimą, nežinojimą ką gyvenime veikti.

Audio pokalbį klausytis čia:

Pasidalino kaip pavyko atrasti save iš naujo atsisakius e-sporto (kompiuterinių žaidimų) paauglystėje.

Kaip surado save sveikatingumo bei sveikos gyvensenos principuose.

Kokia nauda buvo patirti asmeninius išgyvenimus santykiuose bei kas jį daro laimingą atsitiesus po depresijos, nerimo priepolių..

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus