Džiugas Vaišvila pasidalino savo gyvenimo nelabai linksmųjų kalnelių patirtimis, įgijus epilepsijos ir cerebrinio paralyžiaus diagnozes.

Audio pokalbio klausytis čia:

Atvirai papasakojo kas suteikė jėgų kibti į gyvenimą. Taip pat kas palaikė ir kaip patyčios padėjo sustiprėti psichologiškai.

Negalia nebuvo kliūtis išmėginti bent 13 skirtingų veiklų, būrelių mokykloje ir perskaityti >60 knygų… Dalyvauja savanoriškoje veikloje ir siekia iš gyvenimo kuo daugiau per veiklą ir pozityvą.

Papasakojo kokia aplinkos, gyvensenos, mitybos ir miego įtaka epilepsijos priepoliams, savijautai. Kas padeda atsitiesti po negandų.

Norėtų dalintis savo istorija su daugiau žmonių ir ieško galimybių tapti lektoriumi, pranešėju, įkvepiančiu pokyčius veikti. Padėkite, kas galite, pasiekti šių tikslų.

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus