Vilius Schulte-Ebbert, vaikystėje priėmęs neįprastus sprendimus, kurie padėjo išsiugdyti charakterį, discipliną, kurie padėjo tapti [tris kartus Lietuvos snukerio čempionu] bei daugkartiniu pulo prizininku.

Audio pokalbio galite klausytis čia:

Pasidalino savo gyvenimo kelione ir skauduliais, kurie padėjo sustiprėti ir auginti sąmoningumą. Pradėjęs užsiimti saviugda pasiekė suvokimo, kad įmanoma gilinantis į save keistis, dėl to keičiasi ir aplinka.

Kryptingai dirbdamas su savimi (knygos, mokymai ir atviras dalinimasis), išnaudodamas emocinį intelektą pasiekė nuostabių rezultatų bei santykius su savo tėvais, artimaisiais, aplinkiniais!

Dar vienas gyvas įrodymas, kad atsakydamas į klausimą „Kas aš esu?“ ir „Kur aš einu?“ gyvenimas pateikia neįtikėtinas gėrybes ir tik disciplina ir kryptingas veikimas yra kelias į laimingus santykius, įdomias sėkmingas veiklas ir augančią savivertę per „savo“ unikalių vertybių išsigryninimą.

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus