Gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis dalinosi kaip atpažinti savo ydas ir kaip jų šalinimas gali pakeisti mintis, elgesį, laimės pojūtį.

Paminėjome tokias temas:
-asmenybės sutrikimai (narcizo problematika)
-depresija
-nerimas
-panikos priepuoliai
-nejautra jausmams ir iš to atsirandančios hyper krizės, emocijų „bombos“, kurias sudėtinga, be gydymo ir pagalbos iš šalies, suvaldyti.

Audio įrašą klausyti čia:

http://Jakucionis.com – mielai pasidalins savo žiniomis ir kompetencija su tais, kam reikia pagalbos ir apie tai plačiau šiame pokalbyje.

Pokalbyje paminėtas Tony Robins.

Tęsinyje pakalbėsime apie jo gyvenimo patirtį, iššūkius, atrastą pašaukimą, krizes ir mūsų asmenybes siejančią „problemytę“.

Daugiau gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina laidose ir socialinuose tinkliuose. Https://fb.com/MiegoAmbasadorius/videos/

Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti ir jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent vieną įprotį. Kad įvyktų „domino efektas“ ir būdamas laimingesnis ir suteiktų daugiau džiaugsmo dar vienam žmogui, o šio dėka gėris persiduotų kitiems – grandinė keičianti aplinką.

MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt

Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus