Nerijus Rupšys, sertifikuotas veidoskaitos treneris Į klausimą atsako neįprastu teiginiu: Pirma reikia sulūžti!
P.S. mano taip pat didžiausias lūžis įvyko po skyrybų versle ir gyvenime – vienu metu..

Audio įrašo klausytis čia:

https://soundcloud.com/miegoambasadorius/kaip-tapti-laimingu-zmogumi

Taip pat, jis pasidalino savo „atsitiesimo“ patirtimi. Papasakojo kaip po skaudžių nuopolių pavyko pasiekti kupiną laimės gyvenimo kelią. Ką konkrečiai darė, labai atviras ir nuoširdus pašnekesys.

Kai išsigrynino ir išmoko paleisti vidinius blokus ir negatyvą, pagerėjo aplinka, žmonės, pojūčiai ir apskritai pasitenkinimas gyvenimu. Jis net švyti!

Papasakojo, kaip išvystė gebėjimus, kurie padeda nuolatos augti, išlikti konkurencingu versle ir būti tiesiog laimingu.

O kokius tu turėjai nuopolius ir kaip pavyko atsitiesti? Jeigu išdrįsi pasidalinti, parašyk man ar paskambink, kiekviena tokia istorija padeda švarinti pasaulį nuo depresijų, nerimo ir netikrumo- „fake’o“.

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus