Žygimantas Urbietis – Verslininkas, podcast’ų autorius (kalbinantis įdomius žmones), Mentorius, žmogus atradęs savo pašaukimą. Susitikęs su 500+ žmonių, gavęs ir pritaikęs patarimus, surado jų tarpe 10+ mentorių, kurių pagalba projektuoja savo gyvenimą ir yra laimingas kasdien! Taip pat siekia, kad daugiau jaunų žmonių susivoktų kur jų pašaukimas ir kas jiems padės kurti vertę ir pasiekti „geriausiojo aš“ versiją. Tik einant į žmones, ieškant atsakymų ir veikiant pasieksi tai, kas tave džiugina pagal tavo vertybes. Žygimantas dalinasi savo istorija kas ir kaip jam padėjo atsitiesti ir kame jis keitėsi.

Audio įrašo klausyti čia:

https://soundcloud.com/miegoambasadorius/kam-reikalingas-mentorius

Pakomentuok, ar turi mentorių? O gal pavyko, su mentoriaus pagalba, padaryti pokyčius įpročiuose? Ar kito tavo aplinka, gyvenimas, vertybės, savivertė?

Prašau, rekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti ir jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų bent vienam žmogui pakeisti bent vieną įprotį, kad būtų laimingesnis ir suteiktų daugiau džiaugsmo kitiems..

Urbietis podcastai #DominoEfektas

Dėkoju ir namų šeimininkams, kurie leido, jaukiai pasišnekučiuoti, nuostabiame Trimarane, Neries pakrantėje ant vandens 🙂 – http://www.barzakateriai.lt/

Pokalbyje paminėti žmonės:

Andrius Pauliukevičius

Romualdas Mačiulis

Ramūnas Karpuška

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus