Raimundas Paulauskas iš „Aronija“ sveikatingumo centro, dalinasi kaip per masažą ir spa procedūras sau galite padėti turėti šiltesnį bendravimą su antra puse, santykį su kolegomis..

Audio įrašo klausyti čia:

https://soundcloud.com/miegoambasadorius/kodel-reikia-skirti-laiko-sau

Puiki savijauta neatsiejama nuo kūno pilnavertės sveikatos. O kūną atpalaiduoti pavyks po masažo bei spa procedūrų. Pajusite daugiau ramybės, kūniško malonumo ir išmoksite geriau atsipalaiduoti per ir po specialisto rankų prisilietimo, tinkamos pirties temperatūros, apskritai laiko sau.

Kaip padidinti darbuotojų motyvaciją, pasitenkinimą kolektyvu? Po pirties ir baseino procedūrų- būnant neformalioje, atsipalaidavusioje aplinkoje neišvengiamai turėsite šiltesnį ryšį.

Norint turėti tvirtesnius santykius poroje, abiems po spa procedūrų „atsiriš“ bendravimas ir tinkama energetika 🙂

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus