Ramunės ryžtas pradėti vėlesniame amžiuje mokytis muzikavimo, o šiuo metu ieško pagalbos naujo „pašaukimo“ realizavimui kelionių srityje!
P.S. Ji ieško mentoriaus ir pagalbos įsilieti į kelionių organizavimo sritį (siekia tapti gide ir organizuoti žmonėms pažintines pramogas tiek Lietuvoje, tiek suplanuojant išvykas į Armėniją).

Audio įrašą klausyti čia:

Dėl techninių kliūčių įrašas „nutrūko“, tad po perfilmavimo bus galima sužinoti daugiau..

  • Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt
  • Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt
Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis

https://kiaulakis.lt/

Peržiūrėti visus įrašus